Дві картини військової Наталії Жижко, яка проходить службу в одній із частин Вінницького гарнізону, представили на виставці у Лондоні. Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform.

Третя частина виставки "Сучасний" триває з 10 до 15 червня у художній галереї Boome. Там представлені роботи художників з усього світу.

"Із трьох робіт, які я надіслала, організатори відібрали для виставки дві. Я дуже вражена, що мої картини змогли зацікавити одну з найбільших галерей Європи. Сподіваюсь, іноземні відвідувачі, познайомившись із моїми полотнами, побачать, що, попри активні бойові дії, які вже четвертий місяць тривають по всій Україні, ми можемо не лише опиратись і захищатись, а й творити. Що ворог не зможе зламати нашу волю до Перемоги, нашого прагнення жити у вільній країн", — розповіла Наталія Жижко.

Картини військової з Вінниці виставили в одній з найбільших галерей Європи

Картини військова пише між черговими змінами. Одну із надісланих робіт — "Півонії", створила ще до повномасштабного вторгнення Росії до України. Іншу — з аналогічною назвою написала нещодавно.

"Для мене малювання — це віддушина. Я розумію, що важко зарадити всьому горю, яке спіткало українців. Але мені дуже хочеться, щоб люди, які бачать мої картини, мали хоча б на кілька хвилин розраду, могли б на секунди відволіктись від війни і відпочити. Виставляю роботи в соцмережах, дуже часто отримую слова вдячності", — каже Наталія.

Художниця має за плечима майже 30-річний досвід військової служби. Чимало робіт Наталії Жижко прикрашають лікарні Вінниці.

Читайте також

Продає патріотичні стікери: вінницька волонтерка збирає гроші на кардіодатчик для дитячої лікарні Вінницький сумоїст готується до Всесвітніх ігор у США

Джерело