Жодних правопорушень у День Святої Трійці не виявлено. Такі дані станом на 13:00. Про це Суспільному розповіла речниця ГУНП області Заріна Маєвська.

Релігійні обряди з нагоди відзначення Дня Святої Трійці відбудуться у 283 храмах та 70 кладовищах на території Вінниччини. Попередньо у заходах візьмуть участь 20 тисяч громадян.

Безпеку та правопорядок забезпечують понад 600 поліцейських. Працюватимуть військовослужбовці Національної гвардії, рятувальники, прикордонники та члени громадських формувань, працюватимуть групи поліції діалогу.

У поліції розповіли, як дбають про безпеку в День Святої Трійці на Вінниччині

Кінологи та вибухотехніки обстежили усі місця та прилеглі до них території, де проходитимуть заходи. Також у місцях скупчення людей працюватиме поліція діалогу.

Свято Трійці

12 червня християни східного обряду відзначають День Святої Трійці. Він припадає на 50-й день після Воскресіння Христового або Великодня, тому його також називають П'ятидесятницею.

Трійця вважається символом розквіту природи та початком нового життя та є одним із найважливіших церковних свят.

В цей день українці прикрашають свої домівки зеленими травами та гілками дерев. Вважається, що трави та зелень захистять житло від нечисті й негараздів. А лікарські рослини зібрані в цей день, мають особливу силу для зцілення хворих.

Читайте також

Благодійний квест: у Вінниці змагалися майже півсотні велосипедистів Понад тисячу переселенців шукають роботу: які вакансії актуальні на Вінниччині

Джерело