Благодійний волейбольний турнір проходить у Вінниці на пляжі "Хімік". Це другі такі змагання на підтримку захисників України, розповів Суспільному організатор Павло Сіденко.

Відбуватиметься турнір лише 11 червня, а не два дні поспіль, як планували раніше, каже Сіденко. Для участі зареєструвалися десять команд.

"Команди – всі у Вінниці проживають. Є з Києва, з Донецька переїхали. Ми, на жаль, не можемо запросити інші команди, бо ситуація нестабільна, тривоги. Ми планували робити всеукраїнський чемпіонат, але "сусіди" завадили", – каже Павло Сіденко.

У Вінниці проходить благодійний турнір з пляжного волейболу

Цього разу, каже, змагання не ділили на суто чоловічі та жіночі, а команди змішані. Зібрані кошти із благодійних внесків підуть перерахують ЗСУ та передадуть благодійному фонду допомоги армії "Повернись живим".

У планах, каже Сіденок, організувати осінні змагання: чоловічі й жіночі.

"Часто теж не можемо робити. Люди мають підзбирати кошти, всі на роботу ходять. Це благодійні турніри. Коли будуть дуже часто, то перестануть бути благодійними. Можливо, ситуація покращиться, будемо залучати спонсорів", – каже Павло Сіденко.

Сьогодні ж, 11 червня, переможців перших трьох місць нагородять кубками та медалями, а також призами від спонсора.

На першому ж благодійному волейбольному турнірі, що проходив 21 та 22 травня для захисників зібрали 12 тисяч гривень.

Читайте також На благодійних волейбольних змаганнях у Вінниці на підтримку ЗСУ зібрали 12 тисяч гривень У Вінниці відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку Збройних сил України

Джерело