Російські окупанти, не маючи ніяких серйозних перемог в Україні, вирішили їх собі придумати. Цього разу вони похвалилися, що потопили корвет "Вінниця", але їхній "успіх" швидко спростував голова фонду "Повернись живим" Тарас Чмут у соцмережі twitter.

Російські окупанти не втомлюються придумувати для себе неіснуючі перемоги, на розв'язаній Путіним війні. Так, цього разу загарбники похвалилися потопленим українським корветом"Вінниця". Гул про "перемогу" дуже швидко рознесли Російські пабліки, але дуже швидко їх обложили. 

Російські окупанти оголосили про

Російські окупанти оголосили про

Як виявилося корвет був списаний і довгий час просто доживав свої дні у відстійнику і не був кому-небудь потрібним. Зазначається, що він ліг на бік навіть без старань окупантів, а просто через аварійний стан. 

Російські окупанти оголосили про

"Русняві недовоїни придумали собі нову "перемогу" - нібито "потопили" корвет "Вінниця" ВМСУ. Як доказ додають фото з БПЛА. Так от, як людина, яка вчора була в Очакові - списаний аварійний корпус корвета ліг на лівий борт внаслідок того, що цей брухт металобрухту нікому не потрібен", - написав він. 

Також наш портал інформував, маски скинуті, Путін вперше зізнався, для чого почав війну з Україною — вже не прикривається "боротьбою з нацизмом".

Крім того, наш портал повідомляв, від бази вагнерівців залишився попіл, ЗСУ підірвали боєприпаси разом з найманцями на Луганщині - уцілів лише один окупант.

Джерело