Із 13 червня до 23 червня включно на перехресті Оводова і Князів Коріатовичів частково перекриють рух транспорту. Там планують облаштувати круговий рух. Про це йдеться на сайті Вінницької міськради.

На перехресті планують розширити проїжджу частину та виконати низку робіт.

"У ході капітального ремонту плануємо облаштувати круговий рух. Перехрестя вулиць оновиться відповідно до стандартів, які вже не перший рік застосовують при реконструкції доріг: зручність інфраструктури, безпека, якість виконання робіт. Тут облаштуємо зливову каналізацію, футляри для перенесення мереж в підземну каналізацію та влаштування зовнішнього освітлення з сучасними LED-ліхтарями”, —говорить директор департаменту комунального господарства Вінницької міськради Юрій Семенюк. Рух приватного транспорту тимчасово буде неможливий на ділянці вул. Оводова: в обох напрямках між перехрестям з вул. Монастирською та вул. Князів Коріатовичів. А також на ділянці вул. Князів Коріатовичів від перехрестя з вул. Кропивницького до вул. Миколи Оводова в обох напрямках.

Облаштують круговий рух: у Вінниці тимчасово перекриють одне із перехресть

Рух громадського транспорту через перехрестя вул. Миколи Оводова — Князів Коріатовичів залишиться без змін.

Рух приватного автотранспорту буде організований в об'їзд по вул. Соборній, Архітектора Артинова, Владислава Городецького, Монастирській, Гліба Успенського та Данила Нечая.

Читайте також

В аварії на Вінниччині загинули дві жінки З Лукашівки в Лукашівку: на Вінниччині мешканці громади збирають допомогу для села на Чернігівщині

Джерело