Популярні українські гумористи, учасники проєкту "Ліга сміху" Володимир Черняк, Олександр Теренчук, Віктор Іваницький та Артем Мартиросян зробили яскравий спільний знімок, яким поділилися на сторінці ligasmeha в соціальній мережі instagram.

За час свого існування проєкт "Ліга сміху" підкорив серця багатьох українців і подарував країні безліч талановитих гумористів, яким раніше було просто ніде продемонструвати себе. Зараз "Ліга Сміху" на паузі через розпочату повномасштабну війну, але учасники проєкту продовжують дружити і спільно допомагати Україні. 

Зірки

Зірки

Так, Володимир Черняк і Артем Мартиросян з команди "Наш формат", Олександр Теренчук з "Вінницьких" і Віктор Іваницький з "Заїньки" захопили шанувальників яскравим спільним фото. 

"Беремо в сезон "Заїньку у Вінницькому Форматі"?",- підписали фото на офіційній сторінці. 

Варто відзначити, що якби гумористи об'єдналися в одну команду і пішли в сезон, то мали б високі шанси перемогти і привласнити собі всі кубки. 

Також наш портал повідомляв, зірка серіалу "Кріпосна" Тарас Цимбалюк присоромив Євгену Лозу за мовчання під час війни: сказала, що не хоче ризикувати через хворобу мами.

Крім того, наш портал писав, Катя Осадча розширила можливості з пошуку зниклих українців: "Щоб об'єднати всі сім'ї, які втратили зв'язок".

Джерело