Відомий український "всевидючий" і астролог Максим Гордєєв, який до того ж є переможцем шоу "Битви екстрасенсів", досить часто проявляє активність в соціальних мережах і розміщує безліч цікавих публікацій для шанувальників, число яких вже перевищує 160 тисяч.

У новому інтерв'ю радіоведучому Славі Дьоміну астролог розповів про те, чи є ймовірність того, що Білорусь візьме приклад з росії і направить свої війська в Україну.

Макс Гордєєв повідомив, чи нападе Білорусь на Україну і коли Лукашенко закінчить своє правління:

Макс Гордєєв повідомив, чи нападе Білорусь на Україну і коли Лукашенко закінчить своє правління:

Відповідь Макса Гордєєва була однозначною - ні, цього не станеться. Він стверджує, що білоруси є справжніми друзями українців і дуже співпереживають їм під час війни. Астролог також згадав президента Олександра Лукашенка і заявив, що він хоче себе убезпечити.

"Тому що він побачив, що українці отримують зараз велику кількість зброї і реально думає, що Україна попре на Білорусь", - заявив астролог.

Незважаючи на це Гордєєв сказав, що шанси є, але вони мінімальні. Після він зробив розклад на питання про те, коли Лукашенко покине пост президента.

"Дуже скоро. У нього будуть проблеми з серцем. Карта "Страшний суд" говорить про те, що ангели його скоро будуть судити. Лукашенко намагається максимально бути з путіним, тому що дуже переживає і боїться, що його повалений", - сказав Гордєєв.

Джерело