Шостого червня у Житомирі працівниці "Зеленбуду" висадили біля Мистецьких воріт останню партію із понад тисячі кущів троянд, привезених з Вінниці. Про це Суспільному розповіла майстриня бригади з озеленення КП "Зеленбуд" Іда Гетманенко.

За словами, майстрині, це третя за рахунком локація, на якій вони висаджують троянди.

"Ці троянди до Житомира привезені з Вінниці від українсько-нідерландської фірми. До нас приїхали 1015 кущів троянд. Сьогодні біля Мистецьких воріт ми з цієї партії висаджуємо останні 200 кущів. Працюємо, бо хочемо, щоб наше місто було квітучим", – каже Іда Гетманенко.

Житомирські комунальники висадили в місті понад тисячу кущів троянд

"Висаджуємо 200 троянд на чотирьох клумбах. Ці троянди будуть красивими, а завдяки гарній погоді повинні швидко пускати листочки. Перед тим, як саджати троянди, клумбу треба підготувати. Треба перекопати ділянку, викопати увесь бур'ян, вибрати його увесь, щоб було дуже чистенько. Посередині клумби будуть троянди. А ось по краях клумби ростуть калли, висаджені нами навесні", – розповідає озеленювачка Марія Сопронюк.

Садити троянди по місту почали минулого тижня. По місту працюють три бригади, за кожною з яких закріплена своя територія. Троянди вже висадили на Польовій і біля фонтану.

"Ми засадимо місто квітами і перемогу Житомир зустрічатиме квітучим", – говорить Марія Сопронюк.

Читайте також На Житомирщині дітей та підлітків запрошують взяти участь у фестивалі та одночасно допомогти ЗСУ. Переселенець зі Слов'янська започаткував у Житомирі власний квітковий бізнес, працевлаштувавши земляків. У Житомирі діти разом із батьками розписали патріотичний мурал "Воля".

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело