Відомий астролог вирахував найсприятливіші, та навпаки – не дуже хороші дні в червні: гармонійний транзит Марса і Сатурна додасть серйозності.

Відомий астролог вирахував найсприятливіші, та навпаки

Не здійснюйте поїздок і не підписуйте важливі документи: астролог назвав найбільш невдалі дні червня

Найбільш несприятливі дні для поїздок – 1-5, 11-12, 28-29 червня.
Відомий астролог Влад Росс розповів, що у червні 2022 планета Марс, пов’язана з діловою активністю, буде дуже сильна і потужна. Підприємливість Цього місяця буде винагороджена. Але є дні, яких варто побоюватися.

“Підприємницька жилка у багатьох спрацює на славу. Не варто упускати момент тим, хто хоче вкластися, інвестувати в щось гроші або ресурси. Це буде найкращий час, щоб вкладатися в альткоіни або біткоіни, оскільки на цьому етапі вони можуть досягти дна”, – говорить астролог Главреду.

За словами Росса, розташування Марса в Овні буде створювати можливості для дуже швидких рішень і супер-хорошого старту.

“Цього місяця активність і азарт будуть зашкалювати. Багато будуть прагнути продемонструвати свої сили і навички, взяти участь в конкурентній боротьбі, взятися за абсолютно нову справу, почати що-небудь. Тому, до слова, і економіка почне процвітати, буде заданий якийсь новий імпульс”, – додав він.

Гармонійний транзит Марса і Сатурна поблизу 28 червня додасть серйозності. Але цей час не порадує тих, хто любить, коли справи йдуть чітко за планом.

Підписувати важливі документи можна тільки 27-29 червня.
Які дні небезпечні в червні.

За словами астролога, 1-5 червня категорично не варто вирушати в поїздки і подорожі, оскільки Меркурій буде статичним. Краще в цей час знизити швидкість, та й активність в цілому.

Планувати поїздки краще вже на той час, коли Меркурій перейде в Близнюки, після 13 червня. Після цієї дати буде найбільш сприятливий час.

“Переїзд в іншу країну планувати варто 13-14 і 15-20 червня. Похід в гори з 16 червня. Поїздки в село або на дачу 21-22, 26-27 червня”, – зазначає астролог.

Найбільш несприятливі дні для поїздок – 1-5, 11-12, 28-29 червня.

Гороскоп для України
Також Влад Росс зазначає, що червень-2022 обіцяє бути більш-менш спокійним і доброзичливим місяцем, без особливих напружених аспектів і рутини, проте є і заборони, який порушувати не варто.

При цьому астролог попередив, що варто очікувати запеклих боїв. За його прогнозом, війна в Україні в червні не закінчиться.

Відомий астролог вирахував найсприятливіші, та навпаки – не дуже хороші дні в червні: гармонійний транзит Марса і Сатурна додасть серйозності Ця війна назавжди. Ми тепер будемо завжди готові. З нами поруч живе шалений сусід. Я не збираюся нікуди наступати, ніяку брати штурмом Москву або заходити, там, у Смоленську область, вона мені не потрібна – просто відчепіться від нас. Такого життя в українців, як було до 24 лютого 2022 року, вже не буде Повня у червні 2022 відбудеться в сузір’ї Стрільця: що варто зробити, щоб не накликати на себе халепу М’ясо не потрібне: закрутила і в духовку. Найніжніші рулетики з картоплею та грибами
Міністр оборони Резніков озвучив свою надію щодо термінів закінчення агресії Росії проти України. Прогнози міністра оптимістичні
Політика конфіденційності та умови користування сайтом (Privacy Policy)

Джерело