Джавелінка й Байрактарчик, Бджовеліни й Коти-вояки: сумська художниця Світлана Качуровська  створила  серію патріотичних листівок з казковими створіннями. Акторка називає їх  – «орнамтики» і  вірить, що її маленькі герої-патріоти заряджатимуть позитивом наших воїнів. А тих, хто на них чекає  – упевненістю,  що  перемога – вже зовсім скоро, - про це повідомляє ТСН.

Малюки з великими сумними очима, але хоробрими серцями.  За цими сумними очима ніби, такими добрими, ховається такий бойовий дух.

Такі вони, «орнамтики» Світлани Качуровської. Казкові створіння з’явилися у Вінниці, куди, художниця  виїхала зеленим коридором, втікаючи від вибухів у Сумах Щоби не впасти у відчай - взялася за пензля. Так і народилися ці патріотичні орнамтики. Усі її герої – добрі.

Джавелінка й Байрактарчик: сумська художниця створила серію патріотичних листівок з казковими створіннями

За задумом авторки, Джавелінка разом із молодшим Байрактарчиком перетворює ворожі танки на добрих українців. Серед її створінь – і сумська Альтанка з мереживом, і Калинка, навіяна піснею, що вже переспівав увесь світ, і навіть мила снайперка Кікімора, чи то-пак Зая. А чого варті лишень Коти вояки, Бойові качки, та українські бджоли-розвідниці.

Підписані листівки-обереги Світлана дарує військовим на блок-постах. І інші – продає і відправляє зібрані кошти на потреби ЗСУ. Зараз взялася за Конотопську відьму. І вже  завершує ескіз знаменитої білявки - навідниці САУ. Ексклюзивно для землячки – додала рожевих пікселів.

Свої листівки Світлана подумки заряджає позитивною енергією та бойовим духом.

Читайте також: 

"Десяте кацапча": художник намалював дорослого Петрика П’яточкіна

"Били по п'ятках і наступали на голову" - художник з Київщини пригадав, як окупанти допитували його і знущалися

Благодійний аукціон на підтримку України: у Каннах пішли з молотка картини художника Івана Марчука

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело