Митці з Косова організували аукціон, на якому продаватимуть прикраси.

Гроші витратять на купівлю тепловізора для товариша, який воює в ЗСУ, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

За словами викладача Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Олега Гаркуса, їхній колега зараз — на фронті поблизу Сєвєродонецька. Він був учасником АТО у 2014 році, за фахом  гранатометник.

Косівські митці організували аукціон, щоб зібрати гроші на тепловізор

Тепловізор планують придбати за кордоном.

“Ми знайшли людей, які привозять військове обладнання з Німеччини. Тепловізор, який ми хочемо викупити, дає можливість виявити об’єкти на відстані 2,5 км і має добру чіткість. Щоб наші воїни могли здалека побачити ворога”,  каже Олег Гаркус.

Це — не перший аукціон, який організовують митці. Олег Гаркус розповів, що вони вже виставляли свої вироби на аукціоні в Англії. За ці гроші закупили персональні медичні комплекти для українських військовослужбовців.

Аукціон триватиме до 6 червня. Долучитися до нього можна, зайшовши на сторінку Олега Гаркуса. Також гроші можна перерахувати на картковий рахунок: 4149 4991 1236 2312.

Нагадаємо, гіроскутер зачекає: у Коломиї два братики віддали гроші на потреби воїнів

Косівські митці організували аукціон, щоб зібрати гроші на тепловізор Косівські митці організували аукціон, щоб зібрати гроші на тепловізор

Джерело