Коломийські садочки отримали розвивальні набори та спортивний інвентар.

Нещодавно дитячі садки №2 “Дударик”, №19 “Ромашка” та №21 “Пролісок” отримали комплекти розвивальних боксів, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на міського голову Богдана Станіславського.

За його словами, у комплектах можна знайти матеріали для розвитку дрібної моторики рук, виховання особистісних якостей, спортивні забавки, художнє й навчальне приладдя та ще багато чого цікавого.

Нові можливості для малечі: коломийські садки отримали розвивальні набори (фото)

Цим всім вже бавляться вихованці садочків, а частина матеріалів використовується педагогами для навчання в групах з особливими освітніми потребами.

“Це тільки частина допомоги, яку ми отримали для наших освітніх закладів, про навчальні бокси для шкіл розповім згодом. Щиро дякуємо UNICEF Ukraine та їхнім партнерами, коломийській ГО “Сильно” за турботу про дітей нашої громади та всієї України. Завдяки вашій підтримці зможемо відкрити нові можливості для малечі та урізноманітни їхнє дозвілля”, – йдеться в дописі.

Нові можливості для малечі: коломийські садки отримали розвивальні набори (фото) Нові можливості для малечі: коломийські садки отримали розвивальні набори (фото) Нові можливості для малечі: коломийські садки отримали розвивальні набори (фото) Нові можливості для малечі: коломийські садки отримали розвивальні набори (фото) Нові можливості для малечі: коломийські садки отримали розвивальні набори (фото) Нові можливості для малечі: коломийські садки отримали розвивальні набори (фото) Нові можливості для малечі: коломийські садки отримали розвивальні набори (фото) Нові можливості для малечі: коломийські садки отримали розвивальні набори (фото)

Джерело