Тараса Греченюка нагородили орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

Цей орден Герой, уродженець с. Королівки Коломийського району, отримав, захищаючи Україну від окупантів, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на пресслужбу Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Прикордонник проходив службу на Луганщині з 2020 року. В одному із боїв з окупантами, після отриманих поранень несумісних з життям, 9 березня 2022 року Тарас загинув.

На Коломийщині батькам загиблого 25-річного прикордонника вручили нагороду

Сьогодні, 2 червня, після спільної молитви в храмі громади села Королівки начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби України генерал-майор Віктор Бабюк та командування 31 прикордонного загону  вручили орден «За мужність» III ступеня батькам сержанта Тараса Греченюка.

Героя-прикордонника, на жаль посмертно, нагородили відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

На Коломийщині батькам загиблого 25-річного прикордонника вручили нагороду На Коломийщині батькам загиблого 25-річного прикордонника вручили нагороду На Коломийщині батькам загиблого 25-річного прикордонника вручили нагороду На Коломийщині батькам загиблого 25-річного прикордонника вручили нагороду На Коломийщині батькам загиблого 25-річного прикордонника вручили нагороду На Коломийщині батькам загиблого 25-річного прикордонника вручили нагороду На Коломийщині батькам загиблого 25-річного прикордонника вручили нагороду На Коломийщині батькам загиблого 25-річного прикордонника вручили нагороду На Коломийщині батькам загиблого 25-річного прикордонника вручили нагороду На Коломийщині батькам загиблого 25-річного прикордонника вручили нагороду

Джерело