1 червня Суспільному стало відомо про загибель у війні з РФ трьох військових з Кіровоградської області. Інформацію про загибель опублікували на офіційних сторінках громад, звідки були бійці.

31 травня у Знам’янці попрощалися із 44-річним молодшим сержантом Сергієм Кратом, який зигинув 24 травня в селищі Тошківка Луганської області внаслідок артилерійського обстрілу. Про це написали на офіційній Facebook-сторінці Знам’янської міської ради. Жителі громади зустріли тіло загиблого живим коридором, стоячи на колінах. У нього залишились мати, дружина і троє доньок.

Боєць народився 29 грудня 1977 року в селі Жовтневе Запорізької області. Родина переїхала у Знам’янку, де Сергій навчався у школі №6 та училищі №3. Після строкової служби, з 1998 року, працював на залізниці. У 2018 році підписав контрактом зі Збройними силами України, служив заступником командира бойової машини, навідником у 57-ій бригаді у селищі Трьохізбенка Луганської області.

У боях з армією РФ загинули троє бійців з двох громад Кіровоградщини

На сторінці Гайворонської міської ради у Facebook написали про загибель 31-річного Євгена Манзюка та 30-річного Сергія Хілька.

Євген Манзюк загинув 27 травня у бою біля села Берестове Бахмутського району Донецької області. 31 травня тіло бійця зустріли живими коридорами, попрощалися з ним 1 червня.

Народився боєць у Кіровограді, нині Кропивницький, 8 вересня 1990 року. 1991 року родина переїхала у Гайворон. Вищу освіту отримав на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Винниченка. Після проходження строкової служби три роки працював учителем фізичної культури у гайворонській школі №2, три роки служив за контрактом, брав участь у війні на сході України. У 2020 році вступив до Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут, де отримав звання молодший лейтенант та був направлений для проходження служби в 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді на посаду командиру взводу зв’язку десантно-штурмового батальйону.

Сергій Хілько загинув 29 травня в районі села Времівка Донецької області, внаслідок обстрілу з танка.

Народився боєць 13 березня 1992 року в місті Гайворон. Навчався у Солгутівській школі, історичному факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Винниченка. Працював у рідній школі. У липні 2015 року мобілізований до лав Збройних сил України. До жовтня 2016 року брав участь у боях на сході України. У 2017-2020 роках служив за контрактом у місті Миколаїв, з березня 2022 року служив у відділенні зв’язку взводу управління мінометної батареї.

Читайте також У Кропивницькому жителі Бобринця здали 14,5 літрів крові для поранених бійців. У Кропивницькому на місці недобудованого пам’ятника з’явився мурал про українську сміливість. "Легке пір'я – важка робота". Кропивничанки шиють подушки та матраци для бійців. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело