Зростання цін на газ з першого червня для теплопостачальних підприємств не вплине на тарифи для населення. Про це на офіційній сторінці у Facebook повідомило КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго".

Для теплопостачальних організацій ціна зростає до 29 гривень замість восьми за 1 куб. м. Таке повідомлення "Вінницяміськтеплоенерго" отримало 27 травня від "Нафтогаз Трейдинг". У зв'язку з цим має відбутися коригування тарифу на опалення та гаряче водопостачання. Однак, йдеться у повідомленні, підвищення цін для підприємств не вплине на тарифи для населення. Їхнє зростання планується стримувати за рахунок міжнародної фінансової допомоги.

Наразі розробляється проєкт Закону України "Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення". Кабмін схвалив його 10 травня, але ще має затвердити Верховна Рада. Закон, зокрема, передбачатиме запровадження мораторію на підвищення цін на природний газ і тарифів на теплову енергію та супутні послуги.

Зростання цін на газ не вплине на тарифи для населення — Вінницяміськтеплоенерго Читайте також "Постковідне перетворення": у вінницькому пологовому №1 оновили відділення У Вінниці почали робити життєво-необхідний аналіз для людей із донорськими органами

Джерело