Благодійний ярмарок "Діти проти війни" влаштували у Новоприлуцькій школі Турбівської громади. Захід провели у місцевому будинку культури. Однією з умов було прийти у вишиванці. Ініціаторами свята виступив батьківський комітет закладу. Для учнів організували розважальну програму.

У холі будинку культури охочі могли долучитися до плетіння синьо-жовтих браслетів. Їх кладуть до коробок із гумдопомогою. Також школярі могли розписати етикетки для банок із тушкованками.

У Новоприлуцькій школі їх для українських воїнів готують із першого тижня повномасштабного наступу російських військ.

У школі на Вінниччині організували благодійний ярмарок

"Ми за них переживаємо. Хочемо, щоб вони знали, як ми їх любимо. Ми віримо в перемогу. Все буде Україна", — каже школярка Ангеліна.

Серед розважальної програми для дітей влаштували танці з аніматорами.

Також учасникам ярмарки пропонували купити випічку. Пиріжки, рогалики, тістечка, горішки зі згущеним молоком батьки пекли разом із дітьми. Ціна від 5 до 60 гривень, розповідає мама Юлія.

"Це дуже корисно для дітей, це зближує увесь колектив. Вони знають, що цим можна допомогти нашим захисникам", — каже учасниця ярмарку Юлія.

Дітей вперше зібрали за три місяці повномасштабної війни, каже директорка Леся Михайлівна. За зароблені гроші батьківський комітет закупить продукти для приготування тушкованок.

"Вчимо дітей, що від кожного з нас, від кожної тушкованки, від кожної етикетки, від зібраної гривні залежить наша перемога", — розповіла директорка Леся Михайлівна.

Читайте також

Під Вінницею вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок вторгнення Росії в Україну 6 червня на Вінниччині почнуть працювати літні табори для дітей

Джерело