У селі Великий Ключів на Івано-Франківщині організували швейний цех, в якому вже пошили дві тисячі аптечок для військових.

Раніше тут шили спортивні костюми — планували виготовляти для українського ринку одяг власного бренду. Проте уже понад два місяці підприємство працює винятково для потреб військових, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

У цеху працюють 13 людей. Більшість з них — коломияни. Кожна швачка виконує певну операцію. Щоб пошити аптечку, кравчині використовують водонепроникну тканину кольору хакі або ж чорну.

У селі на Прикарпатті організували виробництво аптечок для ЗСУ

Всередині кожна аптечка має комірки для кріплення ліків та бинтів.

Керівник цеху Марко Мартинків розповідає, щоб реорганізувати роботу під військові потреби, довелося купити додаткове обладнання.

“Ця аптечка складається з багатьох елементів — стропів для закріплення на “розгрузці” або іншій військовій формі — на бронежилеті. Завдяки цим стропам аптечки кріпляться. Щоб їх шити, мусили закупити багато обладнання: закріплювальні машини, зигзаги”, — каже Марко Мартинків.

За його словами, в компанії планують освоїти пошиття кобури для військових та спальних мішків. Зараз для роботи в цеху продовжують шукати швачок, закрійників та підсобних працівників.

У селі на Прикарпатті організували виробництво аптечок для ЗСУ У селі на Прикарпатті організували виробництво аптечок для ЗСУ У селі на Прикарпатті організували виробництво аптечок для ЗСУ У селі на Прикарпатті організували виробництво аптечок для ЗСУ У селі на Прикарпатті організували виробництво аптечок для ЗСУ У селі на Прикарпатті організували виробництво аптечок для ЗСУ

Джерело