Президент Володимир Зеленський заявив, що українсько-польські відносини вийшли на новий рівень, а співпраця з Польщею є надзвичайно дієвою.

Про це глава держави заявив у своєму традиційному відеозверненні увечері 22 травня.

"Сьогодні був справжній "польський день". Я був радий вітати в Києві президента нашої братньої Польщі і мого друга Анджея Дуду. Ще 3 травня у Верховній Раді у форматі онлайн виступив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. А сьогодні уже особисто був президент Польщі", – зазначив Зеленський

Історичне досягнення: Зеленський відзначив новий рівень українсько-польських відносин

За його словами, лінія співпраці – Україна-Польща. Україна-Британія – дійсно була дуже дієвою і залишається такою впродовж цієї війни.

Президент наголосив, що українсько-польські відносини зараз нарешті перебувають "на абсолютно чистій, щирій основі, без будь-яких чвар та старої конфліктної спадщини".

"Це історичне досягнення наших народів і я бажаю, щоб братерство між українцями та поляками зберігалося завжди. Щоб наша єдність була сталою величиною, яку нікому не порушити", – підсумував він.

Нагадаємо, 22 травня польський президент прибув до України. Анджей Дуда виступив у Верховній Раді, де процитував Франка і згадав про героїчну оборону Маріуполя.

Також він пообіцяв зробити усе, щоб Україна стала членом ЄС.

Читайте також:

"Ми з Анджеєм Дудою прагнули справжнього порозуміння між нашими народами": виступ Зеленського у Верховній Раді (текст)

Україна пропонує Польщі запровадити спільний контроль на всіх автомобільних пунктах пропуску

Особливий правовий статус громадян Польші в Україні: Зеленський анонсував новий законопроєкт

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело