Український сценарист, телеведучий і автор Студії "Квартал-95" Валерій Жидков показав, як підтримує українців у ці непрості часи. Стендап-комік розповів, що замість концертних залів тепер виступає для військових, медиків і переселенців в бомбосховищах і поділився фото на своїй сторінці в instagram.

Валерій Жидков, як і більшість знаменитостей, робить все, щоб підтримати українців і хоч на кілька хвилин відвернути від того, що відбувається в країні. Так, комік виступив у Запоріжжі для медиків, переселенців і захисників країни. 

Валерій Жидков з

Валерій Жидков з

Гуморист поділився, що в нинішніх реаліях доводиться виступати аж ніяк не в концертних залах, а в бомбосховищах. У Запоріжжі він дав цілих три концерти і зробив більше тисячі українців трохи щасливішими.

"Бомбосховище в Запоріжжі сьогодні стало концертним залом. Три концерти, більше тисячі осіб-військових, медиків, переселенців. Більше тисячі посмішок. Живучи. Поки під землею, але вже живемо", - розповів Валерій Жидков. 

Також наш портал інформував, Ілона Гвоздьова з "Танців з зірками" розповіла, як ігнорує сирени під час повітряної тривоги: "Спокійно, щасливо і тихо".

Крім того, наш портал повідомляв, Даніель Салем показав юну українку, яка постраждала від війни, але не перестає вірити в краще: "Посміхатися всупереч усьому".

Джерело