Відома українська виконавиця Аліна Гросу захопила образом справжньої україночки і поділилася з шанувальниками важливою порадою на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Аліна Гросу з самого початку війни занурилася з головою у волонтерство і допомагала українцям, які постраждали від російської агресії. Вона працювала на кухні, де готувала їжу для переселенців.

Аліна Гросу захопила образом справжньої україночки і поділилася важливою порадою:

Аліна Гросу захопила образом справжньої україночки і поділилася важливою порадою:

Так, цього разу співачка вирішила подарувати українцям хоч трохи позитивних емоцій і опублікувала кліп на свою пісню "Кохала". На відео Гросу постала в образі справжньої українки - у вишиванці і з вінком на голові. В цілому вбрання зірки в кліпі змінюються кілька разів, але всі вони представлені в українському народному стилі. 

Також Аліна Гросу поділилася порадою з шанувальниками - завжди любити. За її словами це почуття здатне на багато що.

"Кохала. У всі часи любите! Безмежно і віддано. Любов додає сили! Любов надихає! Любов рятує душі і нації. І любов рятує світ", - написала Аліна Гросу під публікацією. 

Також ми писали, колега Григорія Решетника Сергій Костира "підмінив" друга в Україні, допомога доставлена всім: "Кількість зростатиме".

Крім того, наш портал повідомляв, Надя Мейхер взяла "під крильце" постраждалих у війні дітей з Маріуполя - закликає українців не бути байдужими: "Нас багато".

Джерело