У напруженому поєдинку за чемпіонство команда Пепа Гвардіоли зуміла перемогти - 3:2.

"Містяни" програвали у два м'ячі до середини другого тайму - на 37-й хвилині відзначився Метті Кеш, а на 69-й - Філіппе Коутінью.

На 76-й хвилині Ілкай Гюндоган зумів скоротити відставання, а вже за дві хвилини Родрі з передачі українці Олександра Зінченка відновив паритет.

Асист Зінченка допоміг "Манчестер Сіті" стати чемпіоном Англії

Долю протистояння та чемпіонства "Манчестер Сіті" визначив Гюндоган, відзначившись дублем.

Завдяки цій перемозі "Манчестер Сіті" (93 очка) на один бал обійшов у чемпіонській гонці "Ліверпуль" (92) та виборов трофей. Третім став "Челсі" з 74 очками.

Для "містян" це чемпіонство стало восьмим у історії клубу.

Нагадаємо, що "Евертон" із Миколенком здійснив фантастичний камбек та зумів залишитися в АПЛ.

Гравець "Динамо" дебютним голом завершив виступ у складі чемпіона Польщі (відео)

Найдорожчий футболіст світу офіційно визначився з місцем продовження кар'єри - деталі угоди

Відмовилися грати з "Динамо": Луческу "наїхав" на топові клуби Європи за байдужість до України