Президент Володимир Зеленський прокоментував петицію, у якій пропонують скасувати заборону на виїзд за кордон для чоловіків призовного віку. Петиція про дозвіл на виїзд з країни чоловіків від 18 до 60 років набрала 25 тис. підписів.

Про це президент заявив під час спільної з Президентом Польщі Анджеєм Дудою пресконференції.

Зеленський зазначив, що не розуміє, кому адресований документ.

"Я, напевно, не до кінця розумію, до кого ця петиція – до мене, а може, ця петиція повинна адресуватися до батьків тих воїнів, яких втратили через те, що вони захистили ціною свого життя Україну, ту чи іншу область, той чи інший регіон, те чи інше місто. У більшості своїй не своє місто, де народилися", — сказав він.

За словами президента, сьогодні від 50 до 100 людей можуть гинути на найскладнішому напрямку — сході, захищаючи державу і незалежність.

"І коли до мене звертаються з такою петицією, щоб наші чоловіки під час воєнного стану могли поїхати з нашої держави, я вважаю, що це не зовсім до мене петиція. Це якщо по-людськи. А за законом, у нас є певна кількість часу, щоб відповісти на петицію", — сказав Зеленський.

Елктронна петиція з вимогою скасувати заборону виїзду з України чоловіків віком від 18 до 60 років і запровадити пріоритет призову під час мобілізації добровольців набрала необхідні для розгляду 25 тис. підписів.

Що відомо В умовах воєнного стану чоловікам від 18 до 60 років заборонено залишати Україну, але є низка винятків. Воєнний стан та загальну мобілізацію в Україні продовжили до 23 серпня Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 88. Текстовий онлайн

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Три тисячі доларів за уникнення служби. На Одещині викрили канал переправлення призовників — прокуратура

На Закарпатті затримали харків’янина, який за 20 тис. доларів переправляв призовників через кордон

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Джерело