У Миколаєві відбулося погашення конвертів з поштовою маркою, на яких зображений твір з міжнародної виставки політичних та антивоєнних карикатур під назвою "Асоль вже не та...". Погашені конверти стали лотами благодійного аукціону.

За процедурою погашення слідкував кореспондент Суспільного Федір Бондар.

Члени комісії з погашення особисто розписались на кожному зі 150 конвертів, а потім поставили штемпель зі словами "Миколаївщина – вітрила України".

Тема для втілення у поштовій продукції обрана не випадково. Як розповіла голова правління Громадської організації "Асоціація лідерів туризму Миколаївської області" Тетяна Чичкалюк, ідея народилась, коли вона з колегами була в Одесі на виставці політичних та антивоєнних карикатур, що відкрилась там 6 травня. Йдеться про бажання віддати данину жінкам, які працюють і служать для захисту України.

"Ми сьогодні вибрали цю роботу, яка називається "Асоль вже не та…". Не ті ми чекали вітрила, не звідти ми їх чекали. Але наше надбання, наше велике, потужне кохання жіноче – воно залишилось з нами і воно дочекається тих, хто сьогодні боронить. Але для того, щоб ця тема прозвучала голосно, ми зробили сьогодні локальну марку, яка так і буде називатися «Асоль вже не та…", — розповіла Тетяна Чичкалюк.

Загалом із сюжетом "Асоль вже не та…" виготовлено 280 марок та 150 конвертів, розповів керівник Миколаївської дирекції "Укрпошти" Єгор Косоруков, всі вони є офіційними засобами, їх можна клеїти та надсилати.

"Марки, які мали місце в нашому житті, так і продовжують мати. Тому що спілкування листами – воно не припинилось, воно має місце. На жаль зараз, під час активних бойових дій, значно зменшилась кількість листів, але вони є, ми працюємо — ми їх приймаємо, ми їх доставляємо", — сказав Єгор Косоруков.

Після погашення відбувся благодійний аукціон, лотами якого стали марки з конвертами і сувенірна монета. Таким чином організатори розпочали збір грошей на придбання портативного електрокардіографа для Миколаївської міської лікарні швидкої медичної допомоги. Під час аукціону вдалось зібрати 15 тисяч гривень.

За словами Єгора Косорукова, 23 травня "Укрпошта" презентує нову марку на тему того самого російського корабля.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело