На період поки колаборант Андрій Шевчик, який постраждав від вибуху, не зможе виконувати свої обов'язки, його місце займе Кірпічов Руслан Хусяінович. Міський голова Дмитро Орлов зазначив, що травмованого Шевчика вивезли в окупований Мелітополь лікувати поранення. Але, за словами Орлова, через брак колаборантів в Енергодарі окупанти відряджають в місто своїх людей, які вже проявили себе на окупованих територіях Донецької області.

Кірпічов родом з Макіївки Донецької області, приїхав в Енергодар в кінці березня, з окупованої Донеччини.

«Окупанти одразу призначили його заступником Шевчика «з усіх фінансових, економічних питань і податків». Але по факту приставили до нього наглядачем і одночасно консультантом з організації професійного рекету в Енергодарі», – написав Орлов.

Росіяни призначили «керувати» Енергодаром відомого донецького махінатора

Він додав, що Кірпічов навчив зрадників тиснути на місцевих підприємців і забирати в них останні гроші. Ці гроші не йдуть в бюджет, а одразу потрапляють в кишені нищеного військового керівництва Росії, які зараз сидять в Енергодарі і Мелітополі. З цього рекету Шевченку перепадають «копійки», а його соратникам ще менше. Але сама машина поборів вже запущена і приносить рашистам дохід.

За словами міського голови Енергодара, у минулому проти Кірпічова відкривали кримінальні саме через злісне ухилення від сплати податків.

«Перебуваючи на керівних посадах в державному підприємстві ДП «Ресурспостач» Кірпічов разом зі своєю спільницею протягом 2008 2009 років здійснював махінації, в наслідок чого привласнив понад 60 мільйонів гривень. Які мали б надійти в бюджет України у вигляді податків, але осіли в кишені шахрая» – пояснив міський голова.

Він додав, що окупанти варто за ним пильніше слідкувати, бо Кірпічов розумується на шахрайстві і може красти навіть у своїх «роботодавців». Колаборанта неодноразово помічали в окупованому готелі «Сосновий бор», який перебуває під постійною охороною.

Але, на думку Орлова, шахрай і зрадник змінить місце проживання, бо приклад Шевчика показав, що ніяка охорона для колаборантів на може бути гарантією безпеки.

Джерело