Українська збірна виборола 17 медалей та посіла у командному заліку перше місце.

Про це повідомляє пресслужба Асоціації спортивної боротьби України.

Чемпіонами турніру стали одразу п'ятеро українців - Владислав Абрамов (57 кг), Микита Гончаров (65 кг), Іван Семенов (70 кг), Денис Сагалюк (92 кг) та Іван Приймаченко (97 кг).

Українські борці яскраво виступили на престижному турнірі в Бухаресті

Срібло в активі Микити Абрамова (61 кг), Тимура Гудими (74 кг) та Олександра Мамроша (79 кг), Назара Додя (86 кг), Альберта Єрмакова (125 кг) та Давіда Мчелідзе (97 кг).

Бронзовими призерами стали Юрій Вовк (61 кг), Микита Зубаль (65 кг), Вадим Танасійчук (70 кг), Вадим Цуркан (74 кг), Алім Мєсувєтов (79 кг) та Володимир Дяченко (125 кг).

Нагадаємо, що український плавець Михайло Романчук завоював срібну нагороду Відкритого чемпіонаті Іспанії у дебютній дисципліні.