Після тріумфу у перший день фінальних запливів Людмила Лузан принесла Україні ще одну нагороду найвищого ґатунку. Цього разу українка перемогла в змаганнях каное-одиночок серед жінок на дистанції 500 метрів.

Про це повідомляє пресслужба Федерації каное України.

Ще одне "золото" у змаганнях байдарок-двійок вибороли Олег Кухарик та Ігор Трунов.

Українська каноїстка виборола друге "золото" на етапі Кубка світу в Чехії

Срібною медалею відзначилися подружжя Андрій Рибачок та Анастасія Четверікова в каное-двійці.

Наразі у активі української збірної шість медалей: три "золота", два "срібла" та одна "бронза".

Нагадаємо, що українська збірна виборола 17 медалей та посіла у командному заліку перше місце на міжнародному турнірі з вільної боротьби Первулеску-Йорга.