Український кінорежисер, продюсер і ексведучий шоу "Орел і решка" Алан Бадоєв, який працював з багатьма знаменитостями і зняв десятки стильних кліпів, є досить активним користувачем соцмережі Instagram. На акаунті чоловіка можна зустріти чимало цікавих публікацій з особистого і творчого життя, за яким стежить близько 665 тисяч чоловік.

Алан Бадоєв повідомив шанувальникам сумом новину. На превеликий жаль, його мама, Антоніна Іванівна померла. 

"Мамуля пішла... Бадоєва Антоніна Іванівна. Для всіх близьких Тонечка. Я приймаю це і всім серцем, дякую за безмежне кохання, яке подарувала, якому навчила. Мамочка ти була сильна, смілива, віддана, вродлива і душею, і тілом жінка", - написав Бадоєв.

Алан Бадоєв з

Алан Бадоєв з

Дату і причину смерті режисер не уточнив, але адресував близькій людині безліч теплих слів і поділився зворушливими спогадами з дитинства. Крім того, він показав архівний знімок мами.

Алан Бадоєв з

"Твій ніжний голос зараз звучить у мене в голові.Як ти будила до школи. Як кликала їсти з вікна сьомого поверху, намагаючись з вулиці заманити додому. Як заспокоювала у хвилини моєї слабкості. Я пам'ятаю всі твої пісні, під які засинав на руках.Я дуже люблю тебе Мамочка ти подарувала стільки щастя та тепла.Я вірю, що твоя енергія вже в польоті і незабаром ти здобудеш нову можливість бути частиною живого. Прошу оберігай нас і приходь у важкі хвилини хоч дощем, хоч квіткою, що розпустилася під снігом", - написав режисер.

Алан Бадоєв пообіцяв мамі, що постарається її не підвести і буде пам'ятати про неї завжди. Також режисер зазначив, що разом з матір'ю він попрощався зі своїм дитинством.

Співчуття висловили багато зірок, в тому числі Джамала, Астаф'єва, Сумська та інші.

Алан Бадоєв з

Джерело