Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram

Екскурсію влаштували після розбору завалів Драматичного театру. До робіт не залучали місцевих жителів та не дозволяли ним наближатися до місця трагедії. У такий спосіб російська армія приховувала кількість загиблих, які можуть досягати сотень вбитих через потужну бомбу, яку окупанти скинули на театр.

Загарбники провели екскурсію в знищеному Драмтеатрі у Маріуполі – радник мера

Фото: Петро Андрющенко

Загарбники також відкрили сквер для вільного відвідування.

“Фінальною точкою була екскурсія всередині Драмтеатру. Справжнє свято на кістках”, — наголосив Петро Андрющенко.

Радник мера додав, що подібне ставлення до Драмтеатру та трагедії, яку влаштували окупанти, свідчить про справжнє ставлення росіян до горя Маріуполя. Андрющенко додав, що тепер неможливо годувати голубів біля театру, бо вони зникли.

Загарбники провели екскурсію в знищеному Драмтеатрі у Маріуполі – радник мера

Фото: Петро Андрющенко

  • Нагадаємо, у РФ повідомили, що їхні військові “повністю звільнили” металургійний завод “Азовсталь” у Маріуполі, де останні місяці перебували українські захисники та цивільні мешканці міста.
  • Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з території маріупольського заводу “Азовсталь” вивезли практично всіх людей. Голова держави пообіцяв, що найближчим часом з заводу евакуюють всіх захисників.
  • Ведучий французького новинного телеканалу France 24 English під час сюжету про ситуацію у Маріуполі назвав російську окупацію міста — звільненням.
  • До війни Тетяна Соколова працювала акушеркою у пологовому будинку №2 у Маріуполі. Вона не залишила своїх пацієнток і після 24 лютого, коли російські війська вдерлися на територію України. Півтора місяця вона продовжувала приймати пологи в Маріуполі — під цілодобовими обстрілами та авіаударами, без світла, води та опалення у зруйнованій будівлі.

Джерело