Передбачення Ванги на 2022 рік і перелік подій, які вже відбулися – в матеріалі УНІАН.

Де жила Ванга і що передрікала: пророцтва, що збулися, і прогноз для України

Болгарська ясновидиця Ванга – одна з найбільш знакових фігур на всьому пострадянському просторі. Передбачати майбутнє вона почала вже в юнацтві, багато з її прогнозів збуваються і зараз, а деякі з них людству ще належить зрозуміти.

  • Де жила Ванга і як отримала свій дар – біографія
  • Передбачення Ванги, що збулися
  • Чи були прогнози закінчення війни в Україні

УНІАН розповість, що говорила Ванга про Україну і чи бачила вона дату закінчення війни.

Де жила Ванга і як отримала свій дар – біографія
Майбутня провісниця народилася 31 січня 1911 року у Струмиці (Республіка Македонія) в сім’ї простих селян. Батьки назвали дівчинку Вангелія, що означає “та, що приносить благу звістку”. Маленька Ванга рано втратила матір, батько пішов на фронт, а після повернення відразу одружився, але з мачухою у дівчинки відносини не склалися.

У 12 років Ванга потрапила в піщану бурю, а смерч забрав її на кілька кілометрів від будинку. Коли батьки знайшли Вангелію, очі її були щільно закриті через велику кількість в них піску. Дівчинці потрібна була операція, але сума була занадто велика, тому через 4 роки Ванга осліпла остаточно.

Вангу віддали в Будинок сліпих дітей, який знаходився в Сербії. Там дівчинка отримала хороший догляд, навчилася грати на фортепіано і рукодільничати, тому, повернувшись додому, самостійно робила все по господарству.

Вперше її дар проявився в 1940-му році – саме тоді Вангелія почала розшифровувати сни, передбачати долю односельцям, лікувати хвороби, чути голоси померлих і спілкуватися з Богом. У Ванги був свій унікальний метод – вона давала людині шматочок рафінаду, на якому потрібно було поспати ніч, а потім принести ясновидиці, щоб вона розповіла про майбутнє.

У 1967 році ясновидиця поступила на держ.службу і стала отримувати зарплатню за свої бачення, і познайомилася з багатьма відомими людьми того часу. Вангелія була дуже релігійною людиною, завжди заповіла молитися Христу і вірити в добро. 11 серпня 1996 Ванга померла від онкологічного захворювання.

Передбачення Ванги, що збулися

Де жила Ванга і що передрікала: пророцтва, що збулися, і прогноз для України

Історики та біографи знаменитої цілительки називають ряд достовірних пророцтв:

  • Празька весна. На початку 1968 року Ванга говорила про “темні хмари” над Прагою. Минуло близько півроку перш, ніж війська Варшавського договору увійшли в місто.
  • Загибель підводного човна “Курськ”. Провісниця сказала: “Курськ поглине вода”, але тоді ніхто не зрозумів, як ціле місто може піти під воду. Коли це сталося з підводним човном, питань вже не було.
  • Перебудова і розпад СРСР. У 1980-му році Вангелія пророкувала смерть останнього лідера держави, дестабілізацію і загибель режиму. Через 5 років, її пророцтво збулося.
  • Теракт веж-близнюків. Трагедію 11 вересня цілителька назвала так: “Брати загинуть під ударами залізних птахів” і, судячи з того, що сталося в 2001-му році, вона не помилилася.

Крім вищевказаних прогнозів, Ванга говорила про цифровізацію, наприклад: “Гроші зникнуть, і замість них будуть цифри”. Ясновидиця сама не розуміла, як це, але в 21-му столітті ми можемо це уявити.

Чи були прогнози закінчення війни в Україні
Ванга ніколи не називала точних дат, до того ж, трактування слів ясновидиці змінюється в залежності від подій. На жаль, передача її слів нагадує “зіпсований телефон”, незважаючи на безліч передбачень, що збулися.

Джерело