Не маючи успіхів в бою, ворог на окупованих територіях намагається втримати мирне населення, аби створювати для своїх лідерів та командирів картинку задоволення місцевого населення від «руського миру».

Про це інформує у повідомленні у Facebook Оперативне командування "Південь".

Однак, свідомі цивільні мешканці намагаються евакуюватися з-під рашистської влади та обстрілів, не бажаючи бути живим прикриттям окупантів. А ті своєю чергою встановивши жорсткі обмеження на виїзд з підконтрольної їм території, на блокпостах збагачуються, пропонуючи пропуск за 1000 доларів або їх еквівалент. Але і тоді в слід підступно відкривають вогонь.

Окупанти пропонують за виїзд з підконтрольної їм території 1000 доларів: у слід підступно відкривають вогонь

В прикордонні на Одещині посилено заходи контролю за прикордонним режимом, але вони запроваджені в рамках воєнного стану, з метою забезпечення надійної охорони державного кордону, недопущення його порушень. На життєдіяльність законослухняних громадян це суттєво не вплине.

Режимі обмеження стосуються, зокрема додаткових перевірок осіб на відповідність мети поїздки та перебування у безпосередній близькості кордону.

Як розповів раніше очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов, російські війська знищили практично 90% домівок у селі Вільхівка Харківської області. Зараз правоохоронці фіксують усі злочини путінської армії.

Читайте також:

У війні проти України загинув племінник заступника міністра оборони Росії

Гаубиці M777 полетіли зі США до України: фото з транспортного літака

Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело