Артистка розповіла, що це їй вдалося зробили завдяки коштам від монетизації її відеоробіт на YouTube. Зокрема, за пісню "Буча", яка зібрала понад 4,7 млн переглядів.

Номерні знаки у автівки символічні – "ЗА БУЧУ".Крім того, виконавиця повідомила, що призупиняє акумуляцію коштів на рахунки благодійного фонду і відтепер збиратиме кошти самостійно з благодійних концертів, які відбуватимуться у тому числі і в Європі.

"Усі кошти, які будуть зібрані - будуть передані на ЗСУ. За весь час вдалося зібрати 1 300 000 грн. За ці кошти куплено понад 500 пар взуття, квадракоптери, тепловізори, шоломи, бронежилети та багато чого іншого. Разом ми допомогли понад 1000 військовослужбовцям", – поділилася знаменитість.

Ірина Федишин придбала машину для ЗСУ – відео

Також Федишин запросила прихильників на благодійний концерт в іспанському місті Валенсія, який відбудеться 22 травня: "Мрію, щоб наступне авто було з номерами "Валенсія".

Артистка звернулася до організаторів концертів у Європі, заявивши, що готова виступати без гонорарної частини, а усі кошти від концерту віддавати на допомогу ЗСУ.

Нагадаємо, днями Ірина Федишин опинилася у центрі гучного скандалу. Артистка назвала представників ЛГБТ-спільноти грішниками.

Читайте також:

"Гомофобії у вільній країні місця немає": Федишин зацькували через її позицію стосовно представників ЛГБТ

Полякова засудила слова Федишин про представників ЛГБТ: як на це відреагувала співачка

Ірина Федишин після скандалу поїхала до Польщі та виправдалася за свої слова про ЛГБТ-спільноту

Федишин пригадала Поляковій її кокошники, а Приходько – виступ на "Євробаченні" від Росії

Джерело