На Закарпатті судитимуть головного інженера товариства за службову недбалість, яка призвела до забруднення ґрунтів. Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура на сайті.

За даними слідства, у 2018-2019 роках за договором, який уклало товариство, провели частковий демонтаж підземних резервуарів нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок". При цьому неналежне виконання службовцем своїх посадових обов’язків призвело до забруднення ґрунту залишками нафтопродуктів. Чоловік не здійснив належний контроль під час проведення демонтажних робіт і не забезпечив своєчасного знешкодження й утилізації небезпечних відходів, — йдеться у повідомленні.

Таким чином товариство допустило самовільне злиття рідин із нафтошламом у відкритий ґрунт, що призвело до забруднення земель на площі понад 10 тис. кв. м. Експертиза встановила, що розмір заподіяних збитків склав понад 34 мільйони гривень. Для їх відшкодування Спеціалізована екологічна прокуратура обласної прокуратури заявила цивільний позов. У межах цієї суми на нерухоме майно товариства накладений арешт, — повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

На Закарпатті судитимуть головного інженера товариства за службову недбалість, яка призвела до забруднення ґрунтів

До суду скерували обвинувальний акт щодо головного інженера ТОВ "Прикарпатзахідтранс" за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. Згідно із санкцією статті йому може загрожувати позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну, день 86. Текстовий онлайн Обстріли і бойові дії на Донбасі. Як минула ніч у регіонах Внаслідок збройної агресії РФ в Україні загинули 232 дитини — ОГПУ Армія РФ наступає у районах Лисичанська і Сєвєродонецька — Генштаб У селі Яноші на Закарпатті планують розпочати будівництво сміттєпереробного заводу

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело