Головний розвідник України уточнив, що українські захисники воюватимуть, поки не відкинуть росіян до кордонів 1991 року.

Про це в інтерв’ю виданню “The Wall Street Journal” заявив начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов.

 “Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України. “Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він

"Я не знаю жодних кордонів, крім 1991 року": Буданов заявив, що ЗСУ воюватимуть до останнього клаптика української землі

Також начальник ГУР МО України зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація.

"Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної", – зауважив генерал-майор Буданов.

Читайте також:

"Прийшов час виконати завдання всім українцям": Святослав Вакарчук показав військового з "Азовсталі"

"Поки я буду в полоні": військовий фотограф з "Азовсталі" показав світлини українських захисників

"Місце моєї смерті і мого життя": захисник Маріуполя показав прощальні світлини з "Азовсталі"

Джерело