Він зазначив, що попередня реєстрація триватиме з 20 травня по 7 червня включно

У п'ятницю, 20 травня, стартував етап реєстрації абітурієнтів на мультипредметний тест, його проведуть замість звичайного ЗНО. Про це розповів міністр освіти Сергій Шкарлет.

Він зазначив, що попередня реєстрація триватиме з 20 травня по 7 червня включно. Після нього йтиме другий, який триватиме з 21 червня по 7 липня.

Стартувала реєстрація на мультитест, який проведуть замість ЗНО – подробиці

З 12 липня абітурієнти, які пройшли два етапи підтвердження участі у мультитесті, зможуть завантажити запрошення-перепустку. На ньому будуть вказані дата, час, а також місце проведення тестування.

Сергій Шкарлет наголосив, що необхідно уважно вибрати населений пункт. Цю інформацію опрацьовуватимуть в Українському центрі оцінювання якості освіти для формування мережі центрів проходження тестування.

Для того, щоб зареєструватися на мультитест, зайдіть на Інформаційну сторінку учасника ЗНО та заповніть спеціальну форму доступу учасникам 2022 року:

  • із запропонованого списку необхідно буде вибрати країну або ж регіон України, поблизу якого абітурієнт перебуватиме у проміжку з 18 липня по 4 серпня (період основної сесії тестування);
  • зазначити своє прізвище, а також ім'я;
  • обчислити математичне завдання та ввести результат у клітинку та натиснути кнопку "Взяти участь у НМТ".

Після цього абітурієнт отримає повідомлення. У ньому мовитиметься про те, що він успішно пройшов перший етап реєстрації. Також буде нагадування про важливість другого.

Під час другого етапу слід буде знову вибрати населений пункт для проходження тестування. І лише після проходження другого етапу можна буде отримати запрошення.

У Міністерстві освіти нагадують про те, що тестування проводитимуть не по всій території України. Його організують лише в тих регіонах, де безпекова ситуація це дозволяє. Тут можна ознайомитися з повним переліком населених пунктів.

Нагадаємо, 27 березня у Києві відновили навчання школярів та студентів у дистанційному форматі.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо одне одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: 

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям Слава!

Джерело