Популярна ведуча Марічка Падалко показала вже майже дорослу дочку

Журналістка та популярна ведуча новин ТСН Марічка Падалко нещодавно розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі  Іnstagram фото зі старшою  дочкою Марією.

Світлина зроблена з нагоди Дня вишиванки. Підписала її авторка так:  "Яке щастя в такий день побачити рідних. В житті України ще буде багато яскравих кольорів! Віримо!" Як зауважили підписники, фото зроблене в Жовкві.

Слід додати, що популярна ведуча та журналістка та мати трьох дітей довгий час не наважувалась стати мамою. І лише після 30 років зважилася на такий крок, коли вийшла заміж вдруге за Єгора Соболєва.

В шлюбі у них народилися: найстарший син Михайло, дочки Марія та Катерина.

На фото у вишиванці Марічка позує зі старшою дочкою. Підписники підмітили, що дівчинка схожа на маму. "Мамина копія", - написано в одному з коментарів.

Марічка вдягнула чорну вишиванку з яскравим рослинним візерунком. А її дочка вдягла білу з класичними червоними та чорними кольорами. На фото вбрання доповнює один одного, як "інь" та "янь", а чорний колір вдало підкреслює кольорову гаму вбрання Марічки.

Слід додати, що популярна ведуча геть не виглядає на свої 45 років. Підписники у коментарях також відмітили її природою красу та молодість, а один з підписників зауважив, що дівчата виглядають немов сестри.

До слова, у сім'ї Марічки Падалко стався "розкол" через війну: "Від мене, як жінки, він вимагав...".

Раніше ми писали, що Марічка Падалко та Соломія Вітвіцька показали справжню красу національного вбрання: "Обидві дуже".

Джерело