Збройні Сили України проводять контрнаступ, змушуючи російських генералів пітніти над новими  планами та новими цілями. На мапі, яка була надана іноземною розвідкою, видно, як стух апетит окупантів.

Відповідною картою поділився у своєму телеграм-каналі журналіст з Закарпаття Віталій Глагола. 

В мережі показали, як змінилася карта бойових дій та апетити загарбників — ЗСУ відтіснило ворога з України

Судячи з карти, окупанти з кожним місяцем війни дедалі більше здають свої позиції, а ЗСУ їх проганяє з території України.

Якщо у березні ворог хотів захопити українське місто Дніпро, то вже у квітні скоригував свої плани домогтися Петропавлівки Дніпропетровської області, а у травні ЗСУ знову змінили цілі ворожого війська вже до Дружинки.

ЗСУ відтіснили російських окупантів до кордону у Харківській області, чим заблокували одну з головних ліній постачання ЗС РФ в Ізюмі. Перехід від оборони до контрнаступу є переломним моментом та кульмінацією у російсько-українській війні.

Цікаво, що не тільки карта бойових дій змінилася, але й заголовки в пропагандистських ЗМІ. Якщо три місяці назад йшлося про взяття Києва за три дні, то вже 19 травня окупанти готові "здати" Білгород та Ростов. Цікава пропагандистська позиція з огляду на те, що Україна ніколи не нападала і не планувала вести загарбницькі війни, а до 24 лютого сподівалася повернути контроль над втраченими територіями шляхом переговорів.

В мережі показали, як змінилася карта бойових дій та апетити загарбників — ЗСУ відтіснило ворога з України

Джерело