З того часу, як російські загарбники, вони ж "друга армія світу" регулярно отримують на горіхи від наших Збройних Сил, риторика путінської росії не перестає змінюватися.

Після заяви про негайну потребу боротися з "нацистами" і "мілітаристами" в Україні, росіяни загрузли у страху перед біологічною зброєю, яку начебто виготовляють біолабораторії США під боком у "могутньої росії" і, схоже, збираються розносити по її території поштовими голубами.

Так само "захоплення Києва за три дні" перетворилося на гори мішків з трупами російських солдатів, яких відмовилися забирати їхні рідні та "великая родина".

Тони покинутої та спаленої російської техніки, десятки тисяч ліквідованих загарбників ніяк не вплинули на те, щоб путінська росія одумалася. Щоправда, її риторика знову змінилася.

Після погроз дійти до аж Львова вже за кілька днів російські пропагандисти почали заявляти, а то й виправдовуватися, що воювати з українською армією не так вже просто.

Тепер же росіяни зі своїми військовими експертами серйозно обговорюють те, що українська армія може зайти на їхні території. І, судячи, з назви статті, Бєлгород і Ростов їм зовсім не шкода, головне, щоб далі не просунулися.

"Бєлгород і Ростов - нехай. Але далі вони не пройдуть. Думка військового експерта", - саме так звучить заголовок статті одного з популярних російських видань. Очевидно, росіяни навіть й не здогадуються, що достатньо просто забрати залишки своєї нікчемної армії з України й більше ніколи не потикати сюди носа. 

Також ми писали, де і як проводитимуть національний мультипредметний тест: МОН України затвердило наказ

Джерело