Міністри фінансів "Великої Сімки" (G7) обговорили вторинні санкції та інші способи обмеження надходжень Росії від нафти. Про це Bloomberg розповіла міністерка фінансів США Джанет Єллен. Водночас чиновники, за її словами, обговорили, як мінімізувати вплив санкцій на ціни на енергоносії.

США вже заборонили імпорт нафти з Росії, а країни Європейського Союзу мають на меті зробити те саме, поступово протягом наступного року, пише Bloomberg. Тим часом представники G-7 також обговорили можливість використання вторинних санкцій для встановлення обмеження цін на російську нафту, повідомила Єллен журналістам у Бонні в Німеччині у четвер, 19 травня.

Формування "картелю покупців" для встановлення визначеної ціни на російську нафту може допомогти мінімізувати доходи Москви.

У G7 обговорили обмеження надходжень Росії від нафти

"Багато людей, у тому числі і я, вважають це привабливим із загальної економічної точки зору, але насправді введення його в дію є складним завданням, і всі ці проблеми не були вирішені", – сказала Єллен.

Зазначається, що президент США Джо Байден сфокусує увагу на ліміті цін на нафту під час своєї майбутньої поїздки до Азії, оскільки США та їхні союзники працюють над обмеженням одного з основних джерел доходу Росії на тлі її вторгнення в Україну.

У Бонні впродовж 19-20 травня проходять міністерські зустрічі країн "Великої Сімки".

Війна. Усі останні новини Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 86. Текстовий онлайн

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело