ЄС запроваджує безпрецедентні заходи для підтримки України

19 травня Європейський парламент підтримав призупинення імпортних мит ЄС на увесь експорт з України строком на один рік. Як повідомили у пресслужбі Європарламенту, таким чином Європа хоче підтримати українську економіку в умовах війни.

За тимчасові послаблення для України проголосували 515 євродепутатів, 32 висловилися проти, ще 11 утрималися.

Європарламент підтримав скасування імпортних мит на всі українські товари на 1 рік

Запропоновані заходи повністю скасують ввізне мито на промислову продукцію, ввізне мито на фрукти та овочі, а також антидемпінгове мито та захисні заходи щодо імпорту сталі. Вони набудуть чинності з наступного дня після публікації в Офіційному журналі ЄС.

Нагадаємо, Єврокомісія наприкінці квітня запропонувала масштабні заходи для підтримки економіки України. В ЄС підкреслили, що таких масштабних кроків із лібералізації ще не запроваджувалося ніколи і для жодної країни.

5 травня Україна та Велика Британія офіційно скасували на 12 місяців ввізні мита і тарифні квоти у двосторонній торгівлі. А 10 травня США скасували 25% мит на українську сталь та вироби з неї – рішення буде чинним до травня 2023 року.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо одне одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

Джерело