Фонд Віктора Пінчука та PinchukArtCentre організовують у колишньому "російському домі" (russian house) виставку, перейменувавши його на "Дім воєнних злочинів Росії" (Russia War Crimes House). Про це повідомила пресслужба Фонду.

Виставку організовують у партнерстві з офісом президента України, Міністерством закордонних справ, інтернет-виданням "Українська правда" та Українською асоціацією професійних фотографів.

Мета проєкту Russia War Crimes House – викласти основні факти, назвати імена й дати, показати конкретних осіб і надати хоча б деяким жертвам війни можливість розповісти свої реальні історії. Виставка, яка офіційно відкриється вранці 23 травня, а працюватиме вона до 29 травня.

"На тлі повномасштабного вторгнення Росії в Україну, яке триває вже третій місяць, важливо висвітлювати, як українці захищають демократію та свободу не лише у фізичній війні, а й на соціальному та політичному фронтах", – наголошується у пресрелізі фонду.

Окрім того, фонд також укотре виступить співорганізатором Українського дому в Давосі, а 25 травня організує традиційну дискусію на Українському сніданку: "Яким буде подальший перебіг війни і як виглядатиме майбутнє України та світу після її завершення?". Фарід Закарія, ведучий програми Fareed Zakaria GPS на каналі CNN, виступить модератором розмови з професором історії Тімоті Снайдером, головною редакторкою журналу The Economist Занні Мінтон Беддос та Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, членами Верховної Ради та іншими учасниками.

Уперше за багато років ВЕФ цього року відбудеться без російської участі. Очікується онлайн виступ президента України Володимира Зеленського на форумі.

Фонд Віктора Пінчука – незалежна приватна міжнародна благодійна організація, що базується в Україні, створена у 2006 році з метою надання можливості новим поколінням змінити країну та світ. Для її реалізації фонд розробляє проєкти та розвиває партнерства і в Україні, і за її межами. З 2006 року у трансформацію України фонд інвестував понад $153 млн.

Всесвітній економічний форум – міжнародна неурядова організація, яка базується в Женеві, діяльність якої спрямована на розвиток міжнародної співпраці. Місією організації є "прагнення до поліпшення стану світу шляхом залучення бізнесу, політичних, академічних та інших лідерів суспільства у формуванні глобальних, регіональних, галузевих порядків денних". Щорічна зустріч під егідою Форуму проводиться в Давосі.

Війна — усі останні новини UKRAINE WAR DAIRY 2022: українське видавництво збирає історії про початок повномасштабної війни з Росією Чілдрен Кінофест 2022 оголосив частину програми Сергій Жадан став Людиною року на думку Gazeta Wyborcza У Білорусі заборонено продаж роману Орвелла "1984" Роберт Де Ніро та Джейн Розенталь поспілкувалися з керівником ОП Андрієм Єрмаком

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Джерело