"Мені здається, що під час російського вторгнення, яке так чітко націлено проти культури та історії, а також проти території та народу України, День вишиванки стає ще важливішим для святкування. Ось і я святкую його в улюбленій вишиванці. Слава Україні", написала вона у Twitter.

Мелінда Сіммонс також виклала світлину, де вона у вишитій сорочці. Привітання з Днем вишиванки також опублікували і на сторінці у Facebook британського посольства у Києві.

"Сьогодні, на #ДеньВишиванки, ми з гордістю носимо наші вишиванки на знак нашої повної солідарності з народом України! Ми любимо вишиванки! #StandWithUkraine", - йдеться у привітанні.Варто зазначити, що у третій четвер травня в Україні святкують День вишиванки: цього року - це 19 травня. 

Пані посол Великої Британії в Україні в улюбленій вишиванці привітала українців зі святом: фото

Нагадаємо, вишиванка - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу.  Саме тому знати про існування такої події як День вишиванки повинен кожен українець. Читайте в матеріалі ТСН.ua, коли ця дата та яка у неї історія.

Читайте також: 

У Черкасах створили бойову вишиванку для ЗСУ (фото)

Привітання з Днем вишиванки 2022 року: картинки, листівки, проза, вірші українською мовою

День вишиванки: добірка пісень українською мовою

Джерело