Депутати Чернівецької міськради зібрались на сесію вперше за майже три місяці. На засідання не допустили журналістів Суспільного та інших представників ЗМІ.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

Депутати почали збиратись у приміщенні ратуші приблизно о 9:30. Журналістам Суспільного працівники міськради сказали, що до сесійної зали не допустять, адже засідання "закрите" і на ньому розглядатимуть питання з обмеженим доступом.

У Чернівцях зібралась сесія міської ради вперше за майже три місяці. На засідання не допустили журналістів

Сесія розпочалась приблизно о 13:00. Засідання сесії підтвердила Суспільному депутатка фракції "Пропозиція" Тетяна Шепелько.

Депутати опублікували спільне фото. На ньому присутні представники чотирьох фракцій — "Європейська Солідарність", "Слуга Народу", "Пропозиція" та "Єдина Альтернатива". Водночас немає депутатів так званої опозиції — "Команди Михайлішина", "Рідного міста" та "Народного контролю".

За словами депутата від фракції "Єдина Альтернатива" Сергія Гринюка, сесія "закрита", бо розглядатимуть питання, які не можна розголошувати.

"Треба приймати рішення і працювати. Зараз не до суперечок і різних шоу. Я прихильник того, що має бути засідання без медіа. Ті рішення, які можна буде розголошувати — оприлюднять", — сказав Гринюк.

Представник фракції "Рідне місто" Василь Продан у коментарі Суспільному сказав, що депутатам повідомили про онлайн-засідання.

"Я не знаю про питання з обмеженим доступом. Можливо, якась зброя чи комусь таємно хочуть передати землю. Міськрада не займається питаннями безпеки країни. Також обіцяють оприлюднити рішення, то як вони під час засідання будуть "таємні", а після сесії — не таємні?", — каже Продан.

Суспільне очікує від міськради відповіді, чому на сесію не допустили журналістів та які питання там розглядають.

Що відомо Востаннє депутати Чернівецької міськради збирались на сесію 26 лютого.

Джерело