20 травня у Кропивницькому відбудеться благодійний концерт вуличних музикантів. Збиратимуть гроші на реабілітаційне обладнання для українських військових – розповів співорганізатор концерту Олександр Лещенко. Гратимуть і співатимуть в пабі, який розташований у підвальному приміщенні на вулиці Дворцова.

Вуличний дует "БА band" виконає відомі українські та авторські пісні. Триватиме концертна програма близько двох годин.

"Фронтмен гурту Максим – майбутній актор, вчиться у Києві. Йому акомпанує гітарист Тимофій. Кропивничани могли бачити і чути їх вуличні виступи неподалік Театральної площі. Виконуватимуть власні, а також пісні з репертуару гуртів "Океан Ельзи", "Бумбокс", "Скрябін", Сергія Бабкіна, Тіни Кароль та інших".

Відвідати концерт можна, сплативши 200 гривень благодійного внеску. Зібрані гроші витратять на реабілітаційні ходунки для військових. Їх передадуть у районну лікарню, що у Кропивницькому.

У Кропивницькому відбудеться благодійний

Розпочнеться концерт о 18:00.

Читайте також 21 травня на волонтерському майданчику у Кропивницькому виступить Khayat – співак, родом зі Знам'янки Кіровоградської області. Мета виступу – зібрати допомогу українській армії. 13 травня музичний проєкт Yelka з Кропивницького влаштував онлайн-концерт, щоб популяризувати музику Кіровоградщини та допомогти Збройним силам України. 7 травня у Кропивницькому влаштували рок-фестиваль та збирали гроші для української армії. 6 травня у Кропивницькому збирали гроші для переселенців, граючи в комп’ютерні ігри. 4 травня у Кропивницькому, за гроші, зібрані місцевими артистами під час акції "Наближаємо перемогу разом", для українських військових купили атомобіль. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело