Тридцять підприємств релоковано на Вінниччину з інших областей з початку повномасштабного вторгнення Росії. Вони скористалися урядовою програмою, яку запустили на початку березня. Про це повідомив голова ОВА Сергій Борзов.

Аби допомогти підприємцям із переміщенням виробничих потужностей, в області створили робочу групу. Вона займаєтсья питаннями релокації та супроводу таких суб’єктів господарювання. На Вінниччині з початку дії урядової програми сформували бази вільних виробничих та інших приміщень різних форми власності, розміру та характеристик, які можуть надати у користування. Загалом, понад 270 пропозицій.

Всього ж робоча група опрацювала 414 заявок. Це ті підприємства, яким запропонували розміститися у Вінницькій області. 172 заявки ще в роботі.

30 підприємств релоковано на Вінниччину з інших областей

Поки релоковано тридцять підприємств. Шістнадцять з них вже працюють на Вінниччині на новій локації, шість здійснюють монтаж обладнання на нових місцях. Три підприємства перевезли обладнання та перебувають в пошуку варіантів для розміщення виробничих потужностей, а ще п'ять перевезли обладнання та/або товари на зберігання.

Також дванадцять підприємств із Києва, Дніпра, Харкова, Борисполя, Донецької та Луганської областей перебувають на різних стадіях транспортування. Спеціалізація їх різна: від машинобудування до виробництва взуття та манікюрного інструменту.

Читайте також Підсобні робітники, швачки і трактористи: які вакансії на Вінниччині є актуальними У дефіциті — бензин: ситуація на вінницьких АЗС

Джерело