«Вони всі дякують Німеччині за теплий прийом, кажуть, що були дуже задоволені наданими умовами, дуже вдячні і все таке, але хочуть додому, на батьківщину. Там чекають близькі, там все треба відновлювати, і взагалі: в гостях добре, але вдома краще», - констатує Кох, додаючи, шо німці буквально шоковані. Адже всі біженці, яких вони бачили, навіть не заїкаються про повернення.

«Вони одразу бадьоро сідають на допомогу і готуються спокійно зустрічати старість зручно сидячи на шиї Німця Через сім років після відомого напливу біженців з Сирії, принаймні половина з них знайшла якусь роботу...», - пише Кох.

Українські біженці приголомшили німців своєю поведінкою:

Українські біженці приголомшили німців своєю поведінкою:

Він також нагадує, що біженцями з Африки та Близького Сходу були переважно дорослі чоловіки (в т. ч. дезертирів), які покинули вдома своїх дружин і дітей, батьків і матерів. Теперь вони створюють нове життя з молодими самотніми німками.

Українські біженці приголомшили німців своєю поведінкою:

«Українськими біженцями були переважно жінки, літні люди та діти. Чоловіків залишили вдома. На війну. Ну і звісно, жодних випадків зґвалтування українцями за весь цей час не було відомо. Про це навіть смішно говорити», - підкреслює Альфред Кох.

Тим часом у Німеччині дійсно фіксують зменшення кількості біженців із України. Нині до Німеччини щодня прибуває близько 2000 людей.Про це повідомила федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фазер.

У середині березня це було понад 15 000 людей на день", - сказала вона.

Також повідомляється, що 20 тисяч українців тепер щодня повертаються до своєї країни через польсько-український кордон, зокрема їдуть із Німеччини.

Українські біженці приголомшили німців своєю поведінкою:

Додамо, згідно з офіційними даними, за добу 18 травня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 73 тисячі осіб та майже 19 тисяч транспортних засобів.

Тенденція щодо збільшення кількості громадян, які повертаються до України, наразі зберігається. Так, за минулу добу прибули більше 38 тисяч осіб, з них понад 34 тисячі – українці.

Також повідомлялося, що українців попередили - війна навряд чи закінчиться до осені.

Джерело