Обов’язково і терміново змінювати дані в документах, через зміну назв вулиць, провулків, проспектів та площ у Кропивницькому, не потрібно. Про це Суспільному розповів заступник начальниці міського юридичного управління Дмитро Татарко. За його інформацією, перейменування не потребує витрат ані з міського бюджету, ані з боку містян.

За словами юриста, повідомлення у соціальних мережах щодо значної вартості процедури перейменування для міського бюджету, власників будівель, підприємців та юридичних осіб є маніпулятивними.

"Кропивничанам не потрібно відразу вносити зміни про реєстрацію свого місця проживання до паспорту громадянина України. Та, за необхідності, кожен може отримати витяг з реєстру територіальної громади з новими даними".

Немає нагальної необхідності в отриманні нових або внесення змін до існуючих документів на нерухомість. Наприклад, свідоцтва про право власності на будинок чи квартиру.

Терміново вносити зміни в документи через перейменування вулиць не потрібно – юристи Кропивницької міськради

Не потрібно терміново вносити зміни в Єдиний державний реєстр юридичних та фізичних осіб підприємців та громадських формувань. Хоча, звертаючись до державного реєстратора за іншими питаннями, можна привести свої дані у відповідність з новими назвами топонімів.

Інформація про перейменування вулиць буде автоматично відображена, зокрема, у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

Охочі внести зміни до документів у зв’язку з перейменуванням вулиць можуть звернутись до кропивницького Центру надання адміністративних послуг.

Що відомо

Кропивницькі депутати проголосували за перейменування більше двох десятків вулиць. Читайте також У Кропивницькому з полиць бібліотеки Чижевсього прибрали 250 книжок російських авторів. "Розмовляй українською". Кропивничанин розмістив такий заклик на білбордах міста. У Кропивницькому розмістили білборди на підтримку міст-героїв України. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело