У Львові та Стрию стартує навчальний курс "Тактична медицина для українців". Мешканців цих міст навчатимуть як надавати першу допомогу в умовах війни. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Міжнародного штабу допомоги українцям.

21 та 22 травня навчання відбуватимуться у Львові, а 23 травня у Стрию. Курси з надання медичної допомоги проводитимуть п'ять кваліфікованих інструкторів з Люксембургу.

"Такі навички повинні бути відпрацьовані до автоматизму, бо в стані сильного стресу легко розгубитися й втратити шанс на порятунок", — йдеться у повідомленні.

Мешканців Львова та Стрия навчатимуть тактичної медицини

Групи формуватимуть по 20 людей у кожній. Таким чином, навчання пройдуть близько 300 учасників. Навчання проводитимуть для військовослужбовців, представників тероборони, медиків, лісників, поліції, прикордонників, волонтерів, журналістів та держслужбовців.

Процес навчання записуватимуть на відео та опісля опублікують на Facebook-сторінці Міжнародного штабу допомоги українцям. Для попереднього запису варто звернутися за номером телефону: 067 894 81 08 – Яна.

Читайте також: Врятував близько 50 людей. Історія оперного співака, якого евакуювали до Львова

Джерело