16-18 травня Суспільному стало відомо про загибель у боях з російською армією 13 військових з Кіровоградської області. Інформацію про смерть та прощання з бійцями опублікували на офіційних Facebook-сторінках громад або голів громад, звідки родом були загиблі.

На сторінці Вільшанської селищної ради написали про загибель двох земляків.

15 березня у бою загинув 22-річний старший матрос Ілля Маринич із села Дорожинка Вільшанської громади. Військовий служив за контрактом з 2019 року. Інформацію про це опублікували на сторінці Вільшанської селищної ради. У бійця залишились батьки, п’ять сестер і двоє братів. Зі слів побратимів, похований у Маріуполі. 23 квітня посмертно нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

У війні з РФ загинули 13 військових з Кіровоградщини

34-річний молодший сержант Сергій Бучила із села Мала Вільшанка Вільшанської громади загинув під час виконання бойового завдання. Боєць був учасником Антитерористичної операції – мобілізований 2015 року, з 2016-17 року служив за контрактом у 57-ій бригаді.

Голова Бобринецької громади Кропивницького району Леонід Кравченко написав про прощання із Сергієм Стадніком, 1971 року народження. Поховали загиблого 18 травня на Рущанському кладовищі міста.

18 травня на вулиці Холодноярській у Новомиргороді попрощалися із загиблим у війні Сергієм Заруднім. Про це написав голова громади Ігор Забажан.

На сторінці Знам’янської міської ради опублікували інформацію про прощання із 29-річним старшим солдатом Антоном Сидоренком. До підписання у травні 2021 року контракту зі Збройними силами України чоловік працював на залізниці. Загинув 11 травня внаслідок артилерійського обстрілу. Прощалися з бійцем 18 травня на площі Героїв Майдану в Знам’янці.

Голова Голованівської селищної ради Сергій Цобенко написав про загибель і прощання з 28-річним Артемом Кіріченком із села Свірневе Голованівського району. Чоловік народився 16 січня 1994 року. Після російського вторгнення служив у 56-ій бригаді, загинув 8 травня у боях за Маріуполь. Попрощалися з бійцем 18 травня в рідному селі. У нього залишились дружина, донька, батьки і сестра.

Про загибель 25-річного олександрійця Антона Білодіда написали на сторінці міської ради. Він загинув 14 травня. Прощатумуться з бійцем 19 травня о 10:00 годині біля палацу культури "Світлопільський". Поховають захисника на центральному міському кладовищі.

Батько чотирьох дітей, 41-річний Андрій Семенов із села Першотавенка Компаніївської громади загинув 12 травня під час виконання бойового завданння в районі селища Тошківка Сєвєродонецького району Луганської області. Про це написали на сторінці громади. До лав Збройних Сил України вперше був мобілізований 2014 року, служив за контрактом. Повторно мобілізований в перші дні російського вторгнення, служив старшим стрільцем у 57 бригаді. Прощатимуться з військовим 19 травня в рідному селі.

19 травня на Далекосхідному кладовищі у Кропивницькому ховатимуть загиблих у війні з РФ солдатів Юрія Євенка та Олександра Гордієнка, старшину Віталія Куліша, головного сержанта Артема Кожухаря та солдата Василя Пугача, про загибель якого Суспільне писало 10 травня. Початок прощання о 10:00 – написали на сторінці Кропивницької міської ради.

У селі Якимівка Смолінської громади Новоукраїнського району 19 травня о 10:00 прощатимуться із загиблим військовим Володимиром Долженком, 1976 року народження – написали на сторінці Смолінської селищної ради.

Читайте також 16 травня Суспільне писало про загибель у війні з РФ дев'ятьох військових з Кіровоградщини. Двох бійців з Кіровоградщини президент посмертно нагородив орденами "За мужність". На Кіровоградщині запрацювала робоча група з розшуку безвісти зниклих у зоні бойових дій. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело