Осіння презентація нових гаджетів Apple відбудеться у вівторок, 13 вересня. Таку дату анонсу повідомляє видання iDrop News.

Згідно з розкритою інформацією відомого інсайдера LeaksApplePro, захід традиційно пройде в один з вівторків вересня. Фахівець наголосив, що в організації ще не визначились щодо формату. Якщо в США будуть зафіксовані нові спалахи коронавірусу, Apple може провести презентацію в режимі онлайн – в очному режимі компанія не проводить їх з 2020 року.

Фахівець розповів, що в середині вересня Apple представить лінійку смартфонів iPhone 14, до якої увійдуть чотири пристрої.

Розкрита дата анонсу новенького iPhone 14

За інформацією LeaksApplePro, вартість iPhone 14 буде починатися від 799 доларів, iPhone 14 Max – 899 доларів, iPhone 14 Pro – 1099 доларів, iPhone 14 Pro Max – 1199 доларів. Окрім того, американська корпорація може анонсувати вихід навушників AirPods Pro другого покоління.

Крім смартфонів і навушників, компанія Тіма Кука повинна представити три версії розумного годинника – флагманські Apple Watch 8, доступні Apple Watch SE і спортивні Extreme Edition.

На закінчення LeaksApplePro розповів, що під час проведення презентації у класичному форматі Apple покаже нові комп'ютери Mac. Інакше анонс девайсів відкладуть.

До слова, кілька років тому Apple прийняла рішення відмовитися від процесорів Intel і перевести комп'ютери Mac на фірмові Apple Silicon. З часом компанія набирає обертів, і цього року на нас чекає велика кількість потужних новинок.

Джерело