В етері "Сніданку з 1+1" Сеітаблаєв згадав, що одного разу вночі йому прийшло повідомлення з невідомого номеру: "Артеме, дозвольте до вас звернутися. "Калина".

"На той час я на 100% не знав, хто такий "Калина", але позивний цей чув. Я написав відповідь, що так, звичайно, чекаю. Мені подзвонили. Дійсно, це був боєць, заступник командира полку "Азов", - розповів Сеітаблаєв.

За словами актора, "Калина" попросив поспілкуватися із співвітчизником, студентом-медиком, який зробив вже близько 20 операцій пораненим.

"Це приклад справжнього командира": український актор Сеітаблаєв розповів про дзвінок "Калини" з полку "Азов"

"Ми поговорили з Асаном, так звати цього медика-студента. За п'ять хвилин Асан сказав: "Дякую, я пішов робити наступну операцію". Ми поговорили трохи з "Калиною", і потім я всю ніч не спав", - поділився Сеітаблаєв. 

Актор зазначив, що для нього - це приклад справжнього командира та справжніх побратимів. Він додав, що не був знайомий з "Калиною" і не знає, де він вночі взяв його номер телефону.

Нагадаємо, евакуаційна місія українських захисників Маріуполя, які героїчно тримали оборону на заводі "Азовсталь", триває. Звільнення захисників "Азовсталі" курують українські військові та розвідники.

Читайте також:

"Давайте говорити обережно": Подоляк прокоментував ймовірність порятунку захисників з "Азовсталі"

У Мережі з'явилося відео моменту виходу українських військових з "Азовсталі"

По Дніпру вдарили двома ракетами: є руйнування та поранені (фото)

Джерело